Eskimeyen Başkanlarımızdan, Danışma Meclisi Başkanımız kıymetli büyüğümüz Prof. Dr. Metin GÜMÜŞ’ü ziyaret ederek yeni dönem çalışmalarımız hakkında istişarelerde bulunduk. Sayın GÜMÜŞ’e nazik misafirperverlikleri ve değerli katkılarından ötürü en kalbi duygularımızla teşekkür ederiz.
Danışma Meclisi Başkanımız Prof. Dr. Metin GÜMÜŞ’ü Ziyaret Ettik
İlgili Gönderiler
Şube Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte İstanbul Valisi Sayın Davut Gül’ü makamında ziyaret ettik
Şube Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte İstanbul Valisi Sayın Davut Gül’ü makamında ziyaret ederek “1 Fikir 1 Proje” yarışmamızın final programına davet ettik. Hoş sohbetleri ve misafirperverliklerinden ötürü Sayın…
Boğaziçi Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Kandemir, Personel Şube Müdürü Abdulbasit Körük ve Destek Hizmetleri Şube Müdürü Bahattin Toptaş, İl Başkanımız Selim Kaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Boğaziçi Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Kandemir, Personel Şube Müdürü Abdulbasit Körük ve Destek Hizmetleri Şube Müdürü Bahattin Toptaş, İl Başkanımız Selim Kaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.