TEKDER Genel Başkanımız Sayın Nurdoğan ÖZTÜRK, Şube Başkanımız Sayın Selim KAYA’yı tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi. Sayın ÖZTÜRK’e nazik ziyaretleri ve hoş sohbetlerinden ötürü en kalbi duygularımızla teşekkür ederiz.
![](https://tekderistanbul.org/wp-content/uploads/2024/01/ed0905d1-bac9-4b5b-8381-2e5c64561c66-2.jpg)
![](https://tekderistanbul.org/wp-content/uploads/2024/01/56f38c6b-2b7f-4ae3-b94a-085416539e50.jpg)
TEKDER Genel Başkanımız Sayın Nurdoğan ÖZTÜRK, Şube Başkanımız Sayın Selim KAYA’yı tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi. Sayın ÖZTÜRK’e nazik ziyaretleri ve hoş sohbetlerinden ötürü en kalbi duygularımızla teşekkür ederiz.
Şube Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte İstanbul Valisi Sayın Davut Gül’ü makamında ziyaret ederek “1 Fikir 1 Proje” yarışmamızın final programına davet ettik. Hoş sohbetleri ve misafirperverliklerinden ötürü Sayın…
Boğaziçi Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Kandemir, Personel Şube Müdürü Abdulbasit Körük ve Destek Hizmetleri Şube Müdürü Bahattin Toptaş, İl Başkanımız Selim Kaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.