![](https://tekderistanbul.org/wp-content/uploads/2023/12/fatih-bel.bas_.yar_-1.jpeg)
Fatih Belediye Başkan Yardımcısı ve TEKDER Üyemiz Sn. Mehmet ÖZÇELİK’i makamında ziyaret ederek Şubemizin yeni dönem çalışmaları hakkında istişarelerde bulunduk. Nazik misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ederiz.
Fatih Belediye Başkan Yardımcısı ve TEKDER Üyemiz Sn. Mehmet ÖZÇELİK’i makamında ziyaret ederek Şubemizin yeni dönem çalışmaları hakkında istişarelerde bulunduk. Nazik misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ederiz.
Şube Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte İstanbul Valisi Sayın Davut Gül’ü makamında ziyaret ederek “1 Fikir 1 Proje” yarışmamızın final programına davet ettik. Hoş sohbetleri ve misafirperverliklerinden ötürü Sayın…
Boğaziçi Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Kandemir, Personel Şube Müdürü Abdulbasit Körük ve Destek Hizmetleri Şube Müdürü Bahattin Toptaş, İl Başkanımız Selim Kaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.