![](https://tekderistanbul.org/wp-content/uploads/2023/12/agd-istanbul-baskani.jpeg)
![](https://tekderistanbul.org/wp-content/uploads/2023/12/agd-istanbul-baskani-1.jpeg)
Şube Başkanımız Selim KAYA’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Anadolu Gençlik Derneği (AGD) İstanbul Şube Başkanı Mehmet YAROĞLU’na bu nazik ziyaretlerinden ötürü en kalbi duygularımızla teşekkür ederiz.
Şube Başkanımız Selim KAYA’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Anadolu Gençlik Derneği (AGD) İstanbul Şube Başkanı Mehmet YAROĞLU’na bu nazik ziyaretlerinden ötürü en kalbi duygularımızla teşekkür ederiz.
Şube Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte İstanbul Valisi Sayın Davut Gül’ü makamında ziyaret ederek “1 Fikir 1 Proje” yarışmamızın final programına davet ettik. Hoş sohbetleri ve misafirperverliklerinden ötürü Sayın…
Yönetim kurulumuzun değerli üyesi Musab Enes Gençalp, kendi kaleminden çıkan “Kapaklı Kağıt Tomarı” adlı eserini bizler için özel olarak imzaladı!