![](https://tekderistanbul.org/wp-content/uploads/2024/04/vefat-haberi-2024-scaled.jpeg)
Önceki dönem Şube Başkanımız ve Danışma Meclisi Üyemiz Abdullah Karadağ’ın muhterem annesi Zübeyde Karadağ vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
Önceki dönem Şube Başkanımız ve Danışma Meclisi Üyemiz Abdullah Karadağ’ın muhterem annesi Zübeyde Karadağ vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
Direnir Dirilirler, Dünyadan İridirler ! Direnişin kahramanlarına selam olsun.