TEKDER İstanbul Şubesi olarak Makine Mühendisleri Odası Başkan Adayımız Nisani Başekin ile çalışma ekibini oluşturmak üzere istişare toplantısı düzenledik. Adayımıza çıktığı bu yolda başarılar diliyoruz.
![](https://tekderistanbul.org/wp-content/uploads/2024/01/oda-1-768x1024.jpeg)
![](https://tekderistanbul.org/wp-content/uploads/2024/01/oda-1024x768.jpeg)
TEKDER İstanbul Şubesi olarak Makine Mühendisleri Odası Başkan Adayımız Nisani Başekin ile çalışma ekibini oluşturmak üzere istişare toplantısı düzenledik. Adayımıza çıktığı bu yolda başarılar diliyoruz.
Direnir Dirilirler, Dünyadan İridirler ! Direnişin kahramanlarına selam olsun.